MediaCat

Havas Worldwide’a yeni CMO

Weiss’ın ataması ajansın Euro RSCG olan adının Havas olarak değiştirilmesinin ardından gerçekleşti.

Havas Worldwide’a yeni CMO

Geçmişinde McCann ve Kirshenbaum ajansları olan Matt Weiss Havas Worlwide’ın yeni global reklam grubu başkanı oldu.

Weiss’ın ataması ajansın Euro RSCG olan adının Havas olarak değiştirilmesinin ardından gerçekleşti. Ajans ekibine Ocak ayında katılacak olan Weiss’ın görev tanımında ajansın özellikle yeni müşteriler kazanarak büyümesini sağlamak var.

Weiss yeni göreviyle ilgili, “Ne zaman markanızı yenilemeye gitseniz şu soruyla karşılaşırsınız: Bu gerçekte ne ifade ediyor? Müşteri bundan ne fayda sağlayacak? Potansiyel yeni müşteriler tarafında da muhakkak birçok soru var. Benim yapacağım bir şey var; o da şu: Havas’ın hikâyesinin doğru anlatıldığını sağlama almak için liderlerle ortaklık yapmak.” diye konuştu.

Havas CEO’su David Jones ise Weiss’ın atanmasına ilişkin görüşlerini şöyle dile getirdi:

“Matt’in dünyanın en büyük ve en yenilikçi ajanslarındaki geçmiş tecrübelerinin, müşterilerimizle iş ilişkilerimizi bir adım öteye taşıyıp büyütmemiz konusunda çok büyük bir katkısı olacağı kanaatindeyim. İş bağlama ve yeni ilişkiler kurma konusunda Matt’in çok etkileyici bir performansı var. Dijital gelişmelerin müşterilerimize ve bizim kendi işimize sağladığı faydalar konusunda aynı tutkuyu ve hevesi paylaşıyoruz.”

Weiss, geçtiğimiz günlerde Havas Worldwide Güneydoğu Asya Ofisi’ne CEO olarak atanan Naomi Troni’den boşalan koltuğa oturacak.

 

Itır Yıldız

(kaynak: Ad Age)

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.