Hasbro konkurunun perde arkası

Hasbro, 1 Mart 2012 itibariyle bu alandaki çalışmalarını MEC ile sürdürecek.

01.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Hasbro medya planlama ve satınalma ajansı konkur süreci tamamlandı. Hasbro, 1 Mart 2012 itibariyle bu alandaki çalışmalarını MEC ile sürdürecek.

Hasbro Pazarlama Müdür Arzu Çeltekoğlu’ndan aldığımız bilgilere göre Hasbro, global olarak çok büyük bir değişim ve gelişim içerisinde. Son bir sene içerisinde sadece medya ajansı değil, bütün mecralardaki iş ortaklarında değişime gidilmiş. Geçtiğimiz yıl reklam ajansı, bu yılın başında da ikinci bir web ajansı ile çalışılmaya başlanmış. Yani Hasbro bir tazelenme süreci geçiriyor.

Açılan konkurda tek kıstasları ajansın sadece iyi iş yapması olmamış ve global olması da önemli bir kriter olarak önlerinde durmuş. Kısa listeye üç global ajans kalmış. Geniş ve çeşitli sektörlerden değişik müşteri portföyüne sahip ajanslar arasından da MEC’de karar kılmışlar.

MEC’in planlı, programlı, disiplinli olması dolayısıyla da güzel bir iş birliği içinde olabileceklerini hissetirmesi ve pazarlama konularına hakimiyeti de seçimlerinde etkili olmuş. Çünkü Hasbro bebeklerden annelere kadar çok geniş bir yelpazede farklı yaş gruplarına hitap eden bir marka ve know-how paylaşımı açısından da bu gibi kriterler çok önemli.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.