Haribo şekerlerine yeni pazarlama müdürü

Yumuşak şekerleme pazarında bir dünya markası olan Haribo, Türkiye’deki yapılanmasını sürdürüyor...

28.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Yumuşak şekerleme pazarında bir dünya markası olan Haribo, Türkiye’deki yapılanmasını sürdürüyor. Haribo Türkiye’nin Pazarlama Müdürlüğü görevine Nedim Türkmenoğlu getirildi.

Yumuşak şekerde dünya markası olan Haribo, Türkiye’deki büyüme ve yapılanmasını sürdürüyor. Türkiye’yi ihracat üssü haline getiren ve iç pazarda da gelişim kaydeden Haribo, pazarlama stratejilerinin oluşturulması, uygulanması ve yönetilmesini Pazarlama Müdürü olarak atadığı Nedim Türkmenoğlu’na emanet etti.

İstanbul Üniversitesi Biyoloji/Moleküler Genetik Bölümü mezunu olan Nedim Türkmenoğlu, profesyonel iş hayatına 1994 yılında kendi firmasıyla başlamış, 1997’den itibaren Medikal Ekipmanlar konusunda satış danışmanı olarak devam etmiştir. 1998’de Nestlé Türkiye Gıda Sanayii AŞ Bebek Beslenmesi bölümünde medikal delege olarak çalışmaya başlayan Türkmenoğlu, Ürün Müdür Yardımcılığı, Ürün Müdürlüğü ve son olarak Marka Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.  

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.