MediaCat

Gratis’ten bir internet dizisi

Marka, YouTube kanalı üzerinden “Bizim Kızlar” adlı bir internet dizisine başladı.

Gratis’ten bir internet dizisi

Medyada son yıllarda giderek artan internet televizyonculuğu; prodüksiyonu güçlü, içeriği etkileyici birçok dizi çıkardı izleyicinin karşısına. Beklenen ilgi yakalanmış olacak ki bu akımın sarmalına markalar da artık yavaş yavaş girmeye başladı. Kişisel bakım marketi Gratis de bu markalardan biri.

Gratis’in yeni gençlik dizisi Bizim Kızlar bugün Gratis YouTube kanalında izleyicilerle buluşuyor. Markanın sosyal medya takipçilerinden gelen mesajlar doğrultusunda elde edilen içgörülerle hayata geçirilen dizide; Sezen ve Nil adlı iki karakterin gelecek planları, aile, özel hayat, alışveriş ve makyaj gibi konular etrafında yaşadığı maceralar mizahi bir şekilde anlatılıyor.

Platform New Media tarafından hazırlanan, yönetmenliğini Burak Aksoy’un üstlendiği ve başrollerini Dilhan Naz Özgülüş ve Yasemin Kır’ın paylaştığı dizinin ilk sezonu 10 kısa bölümden oluşuyor. Dizinin ilk bölümü şöyle:

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.