MediaCat

GPRS Roaming’de Vodafone 1 numara

Vodafone’un GPRS Roaming (uluslararası dolaşım) anlaşması olan yurtdışı operatör sayısı…

GPRS Roaming’de Vodafone 1 numara

Vodafone’un GPRS Roaming (uluslararası dolaşım) anlaşması olan yurtdışı operatör sayısı 300’ü aştı. Böylece Vodafone’un dünyanın 25 farklı ülkesinde faaliyet gösteren operatörleri arasında en fazla operatörle GPRS roaming yapan operatör Vodafone Türkiye oldu.

Vodafone Türkiye Promosyon ve Uluslararası Teklifler Bölüm Başkanı Erkut Erkut, “Dünyada en fazla operatörle uluslararası dolaşım yapan Vodafone operatörü olmanın gururunu yaşıyoruz. Yurtiçindeki kapsama konusunda sağladığımız ilerlemeyle yetinmiyor, abonelerimizin yurtdışında da servis alabilecekleri uluslararası kapsamayı artırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Tabii ki sadece uluslararası kapsama yetmez. Roaming fiyatlarında da en avantajlı operatör Vodafone” dedi.

Vodafone’un uluslararası dolaşım yaptığı 300’ü aşkın operatörün faaliyet gösterdiği 120 ülkede bulunan Vodafone aboneleri, bu ülkelerde çektikleri fotoğrafları MMS olarak Türkiye’deki ve başka ülkelerdeki Vodafone abonelerine gönderebiliyor, bu ülkelerde cep telefonları veya dizüstü bilgisayarları üzerinden internete bağlanabiliyor ya da Vodafone’un WAP portalı Live!’da dolaşıp zengin içerikten faydalanabiliyorlar.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.