Google Türkiye’ye yeni müdür

Google, Türkiye'deki Google ofisinin başına ülke müdürü olarak

17.10.2007 - 11:55 | MediaCat

Google, Türkiye’deki Google ofisinin başına Bülent Hiçsönmez’i atadığını açıkladı.

Google Inc.’den yapılan açıklamaya göre, Bülent Hiçsönmez, ülke müdürü olarak Google’ın Türkiye’deki reklamcılık ve online uygulamaları ile ilgili faaliyetlerinden ve şirketin bölgedeki stratejik ortaklıklarını geliştirmekten sorumlu olacak. Hiçsönmez’in, Google’a son yedi yıldır çeşitli görevler üstlendiği Sun Microsystems’den transfer oldu.

Sun’daki görevinin son üç yılında Mısır, Levant ve Kuzey Afrika (Leena) Bölgesinin Genel Müdürü olarak hizmet veren Bülent Hiçsönmez, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Elektrik Elektronik Bölümünden mezun olduktan sonra, Northeastern Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği ve Imperial College Management School’da işletme alanında yüksek lisans yaptı.

Google Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Direktörü Mohammad Gawdat atamayla ilgili olarak “Bülent Hiçsönmez’in Google’a kazandıracağı liderlik ve deneyim, Türkiye’deki İnternet pazarında varlığımızı ve operasyonlarımızı güçlendirmek açısından çok önemli olacak. Türkiye’de olduğu kadar uluslararası pazarlarda da başarısını kanıtlamış olan Bülent Hiçsönmez, Türkiye’deki İnternet kullanıcıları, çözüm ortakları ve reklam verenler için en doğru ve etkili hizmeti sunmadaki çabamızı hızlandıracaktır” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.