Dubai Lynx Awards bu yıl festivale dönüşecek

Geçen yıl ilki yapılan Dubai Lynx, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Reklam Ödüllerinin başarısının ardından organizatörler bu yıl yarışmayı

17.10.2007 - 11:07 | MediaCat

Geçen yıl ilki yapılan Dubai Lynx, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Reklam Ödüllerinin başarısının ardından organizatörler bu yıl yarışmayı 3 günlük bir festivalle dönüştürme kararı aldılar.

1. Dubai Uluslararası Reklam Festivali 31 Mart -2 Nisan 2008 tarihleri arasında Dubai Uluslararası Sergi ve Gösteri Merkezi’nin Sheikh Rashid Salonu’nda yapılacak. Organizasyon Dubai Media City ( DMC ) ve IAA’nın (International Advertising Association) Birleşik Arap Emirlikleri Bölümü tarafından üstleniliyor.

Festival kapsamında düzenlenecek seminerlere uluslararası alanda ün yapmış birçok üst düzeyde konuşmacı katılırken, workshoplar, yarışan işlerin sunumu ve sergilerin ardından yarışma 2 Nisan akşamı sona erecek.

Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali’nin CEO’su Philip Thomas, bölgedeki yaratıcı çizgiyi yükseltmenin yanı sıra, iyi bir network platformu oluşturmak için Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki yaratıcı toplulukla çalışmaktan dolayı çok heyecanlı olduklarını belirtti. Thomas ayrıca geçen yıl ki büyük katılımın ardından, bölgenin bu yıl yapılacak festivali çok iyi benimseyeceğine inandığını ekledi.

Festivale katılmak isteyenler 2 Kasım’dan itibaren www.dubailynx.com adresinden kayıt olabilecekler. 1. Dubai Uluslararası Reklam Festivali’nde Basın, Doğrudan Pazarlama, Açıkhava, TV/Sinema, İnteraktif, Radyo, Entegre İletişim kategorilerinde yarışacak işlerin kayıtları 4 Aralık 2007 tarihinden itibaren başlayacak.

Geçen yıl Mart ayında yapılan Dubai Lynx’e 1700 iş katılmış, bunlar arasından uluslararası jürilerin belirlediği 111 iş, 1200 davetlinin katıldığı ödül töreniyle sahiplerini bulmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.