MediaCat

Google, Google söyle bana…

AXE, toplumsal cinsiyet stereotiplerini sorgulayan kampanyasına Google aramalarını merkezine alan yeni bir reklam filmiyle devam ediyor.

Google, Google söyle bana…

Geçtiğimiz yıldan bu yana sürdürdüğü Find Your Magic kampanyasıyla erkeklere atfedilen toplumsal cinsiyet kodlarını hedefine alan ve tüketicilerine kendilerine belletilen kişilere değil, gerçekten olmak istedikleri bireylere dönüşmelerini öğütleyen AXE, cesaret turuna yeni bir reklam filmiyle devam ediyor.

Yüzde 59’u korktuğunda bile güçlü durması gerektiğini düşünen, neredeyse yüzde 50’lik bir dilimi sorun yaşadığında yardım istemenin yanlış olduğuna inandırılmış erkeklerin Google aramalarından hareketle hayat bulan Is It OK For Guys kampanyasıyla AXE; sistemleri eril zehri henüz kabullenememiş erkeklerin yaşadıkları kafa karışıklığına ışık tutarak kendi kimliklerine kavuşma yolundaki erkeklerin yanında olduğunu ve özgün kimlikleri desteklediğini bir kere daha 72andSunny imzasıyla duyuruyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.