Gnçtrkcll gençlere seçim hakkı sunuyor

Gençlik kulübü gnçtrkcll, yeni sitesi bumubumu.com üzerinden gençlere tercih ettikleri kampanya ve avantajları soruyor.

04.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll gençlere sahip olmak istedikleri teklif ve avantajları seçme fırsatı veriyor. GençTurkcell’liler, bumubumu.com’a girerek kendilerine sunulan teklifler arasından tercihte bulunabilecekler.

Turkcell Grup Pazarlama Hizmetleri Fonksiyonel Grubu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, yaptıkları çalışmayı şöyle özetledi:

“Gençler her fırsatta kendilerini ifade etmek ve düşüncelerini paylaşmak istiyorlar. Onlar için kendilerinin dinlenilmesi çok önemli. Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll olarak, artık 12 milyon üyemizi dinliyor, onlara seçme hakkı veriyor ve güçlerine güç katıyoruz. Tarife ve kampanyalardan marka işbirliklerine kadar tüm kendilerine özel kampanya ve avantajları artık gençler seçecek. gnçtrkcll ile bumubumu.com aracılığıyla onlara seçimlerini soruyoruz, ardından tercihlerini hayata geçireceğiz. Böylece ‘gençliğin gücü her şeye yeter, gençler seçer gnçtrkcll hayata geçirir’ diyoruz. Ayrıca gençler dilerlerse herkese ya da sadece kendi arkadaşlarına istedikleri ‘bu mu bu mu?’ sorularını sorup, başkalarının sorularına yanıt verecekler.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.