MediaCat

GittiGidiyor’a yeni genel müdür

eBay’in Türkiye iştiraki GittiGidiyor’un genel müdürlüğüne Gülfem Toygar atandı.

GittiGidiyor’a yeni genel müdür

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketlerinden eBay‘in, GittiGidiyor‘u satın almasıyla birlikte başlayan değişim ve büyüme süreci devam ediyor. GittiGidiyor, yeni yıla yeni genel müdürü ile giriyor.

GittiGidiyor ailesine 7 yıl önce katılan ve son 6 yıldır genel müdür olarak başarılı projelere imza atan Cenk Angın, yeni yılla birlikte görevini, Gülfem Toygar‘a devredecek. Cenk Angın önümüzdeki dönemde, yine eBay bünyesinde uluslararası bir pozisyonda görevine devam edecek.

eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor'un genel müdürlüğüne Gülfem Toygar atandı.eBay’in EMEA Bölgesi genişlemeden sorumlu başkan yardımcısı Alex von Schirmeister, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “GittiGidiyor son yıllarda yaptığı önemli atılımlarla, bugün ayda 27 milyonun üzerinde ziyaret rakamıyla sektör lideri bir marka olarak faaliyet gösteriyor. 7 yıl boyunca yaptığı liderlikle bu başarılara büyük katkı sağlayan Cenk Angın’ın bilgi ve becerisinden bundan böyle Türkiye pazarının dışında da faydalanacağız. Kendisinden bayrağı devralan Gülfem Toygar’ın eBay bünyesine katılmış olmasından da büyük mutluluk duyuyoruz. E-ticaret sektörünün en başarılı isimlerinden biri olan Gülfem Toygar’ın Türkiye’deki büyüme sürecimizin bir sonraki adımında GittiGidiyor markasına büyük katkıları olacağına inanıyoruz” dedi.

Genel müdürlük koltuğuna 1 Ocak 2014’de oturacak olan Gülfem Toygar ise “GittiGidiyor’un 2 önemli hedefi var; Türkiye’de tartışmasız e-ticaret lideri olmak ve 43 ülkede faal olan eBay organizasyonu içerisinde kendine sağlam bir yer edinmek. eBay’in küresel tecrübesinden beslenen GittiGidiyor gibi öncü bir kurum bünyesinde bir çok başarılı işe imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Gülfem Toygar, 2009 yılından bu yana Limango Türkiye Grup Şirketleri genel müdürü olarak görev yapıyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.