‘Gezi Türkiye Tatil Rehberi’ yenilendi

Türkiye’nin tatil rehberi 'Gezi', 17. yılına girdi. Toplam satış sayısı 200 bine doğru ilerleyen...

03.06.2008 - 11:54 | MediaCat

Türkiye’nin tatil rehberi ‘Gezi’, 17. yılına girdi. Toplam satış sayısı 200 bine doğru ilerleyen kitap, gezi alanında yazılmış ilk ve tek rehber olmayı sürdürüyor.

“Gezi”, gözden geçirilmiş ve yenilenmiş baskısıyla tatilseverleri bekliyor.

Türkiye’nin tatil rehberi “Gezi”, yenilenmiş baskısıyla raflardaki yerini aldı. 17. yılına giren ve toplam satış sayısı 200 bine doğru ilerleyen “Gezi”, bu alanda yazılmış ilk ve tek rehber olmayı sürdürüyor. Ekin Grubu tarafından yayımlanan Gezi’2008 baştan sona gözden geçirilip güncellendi. Fotoğrafların eskiyen ve günümüzü yansıtmayanları yenilendi. Yeni yerler ve bilgiler eklendi.

Bilindiği gibi Türkiye, turizm olanakları ve çeşitliliği ile dünya ölçeğinde zengin bir ülke. Altın kumsallar ve turkuaz koylar, ağustosta karlı dağlar, tarih boyunca yaşanmış inanç zenginliğini yansıtan ibadethaneler, toprağının ve denizinin ürün zenginliğinden doğan muhteşem mutfak ve elbette insan!.. “Gezi”, bütün bu zenginliği yansıtan ve tatili zenginleştiren bir kaynak. Gezi’2008, gidilecek yeri seçmekten yolculuğa, tatil yöresinde ve çevresinde görülecek güzelliklerden özel lezzetlere, tatile renk katacak bütün ayrıntıları, en yeni fotoğraflarla sunuyor.

“Gezi”, okurlarına zaman kazandırıyor; çünkü, ana yolların dışındaki tali yolları ayrıntılarıyla veriyor ve asıl zamanı güzelleştiriyor. Üstelik, çevredeki hiçbir güzelliği atlamıyor.

“Gezi”nin devamlı okurları, rehberin her yıl elden geçirildiğini, yeni yerler eklendiğini, fotoğraf ve bilgilerin güncellendiğini ve ortaya yeni bir kitap çıktığını biliyorlar. “Gezi” ailesine her geçen gün yeni okurlar katılıyor. “Gezi” her yıl mayıs sonunda yeni basımıyla çıkıyor ve yaz sezonu boyunca çok satan kitaplar arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.