Gerçek zamanlı pazarlama stratejileri

Digital Age seminerleri ünlü dijital pazarlama stratejisti ve yazar David Meerman Scott ile devam ediyor. David Meerman Scott’ın vereceği gerçek zamanlı pazarlama ve halkla ilişkiler semineri 26 Nisan Salı günü Sakıp Sabancı Müzesi’ndeki the Seed’de.

23.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Digital Age seminerleri ünlü dijital pazarlama stratejisti ve yazar David Meerman Scott ile devam ediyor. David Meerman Scott’ın vereceği gerçek zamanlı pazarlama ve halkla ilişkiler semineri 26 Nisan Salı günü Sakıp Sabancı Müzesi’ndeki the Seed’de. Markasını dijital dünyada öne çıkaracak pazarlama ve halkla ilişkiler fikirlerini uzmanından almak isteyenler bu semineri kaçırmamalı.

Pazarlama devriminin öncüsü, başarılı markaların rehberi, gerçek bir pazarlama ve iletişim ustası David Scott 26 Nisan’da İstanbul’da tam günlük bir seminer gerçekleştirecek. Yıl boyunca düzenlediği seminerlerle dijital pazarlama dünyasının nabzını tutan Digital Age dergisi, bu kez MediaCat kitaplığından çıkan Pazarlama ve PR’in Yeni Kuralları kitabının ünlü yazarı David Meerman Scott’u ağırlıyor. Pazarlama ve halkla ilişkiler planlarında eski yöntemlerin geride kaldığını söyleyen Scott, vereceği seminerde şirketlere gerçek zamanlı pazarlamanın ve iletişimin inceliklerini anlatacak ve işlerinde çağı yakalamalarına yardımcı olacak kanıtlanmış ve pratik adımları gösterecek.

Özellikle sosyal medyada bir markayla ilgili çıkan her türlü bilginin nasıl fırsat ve avantaja çevrileceğini örneklerle anlatacak olan Scott, bu alanda daha önce yapılmış büyük hatalardan da örnekler verecek.

Seminerde gerçek zamanlı pazarlama ve halkla ilişkilerin çok yönlü içeriği, gerçek zamanda tepki vermenin kurumlara, markalara ve bireylere faydası, pazarlama araçlarını kullanırken kitlelerden faydalanmanın yolları, müşterilerle anında ilgilenebilmek için teknolojiden yararlanmanın sağladığı avantajlar, iş dünyasında fırsat penceresi kapanmadan harekete geçmenin yolları ve pazarın ilgisini çekmenin sırları gibi konular işlenecek.

David Meerman Scott kimdir?

Yazdığı kitaplar ve verdiği seminerlerle dijital pazarlama konusunda dünya çapında devrim yaratan David Meerman Scott’ın Pazarlamanın ve PR’ın Yeni Kuralları adlı kitabı internette pazarlama ve halkla ilişkilerin yeni gerekleri konusunda insanların gözlerini açtı. Altı ay boyunca BusinessWeek’in en çok satanlar listesinde kalan ve Bulgarca’dan Vietnamca’ya kadar 25’den fazla dile çevrilen kitabı şimdi modern zaman iş klasiklerinden sayılıyor.

Zamanın en büyük gazetesi ve elektronik bilgi şirketi olan Knight-Ridder’ın Asya pazarı direktörlüğünü de yerine getiren Scott, şu anda iki teknoloji firmasının başkan yardımcılığını yapıyor. Scott, bugüne kadar New York, Tokyo, Boston ve Hong Kong’da hem yaşadı hem de çalıştı. Ayrıca yirmiden fazla ülkedeki etkinliklere konuşmacı olarak katıldı.

Digital Age Semineri hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.mci.com.tr/konferanslar/konferanslar.aspx?id=18 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.