Geçtiğimiz ay en çok haber olan ünlüler

Ağustos ayının sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan isimler belli oldu.

06.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Ağustos ayının sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan isimler belli oldu. Medya Takibi Ajansı Interpress’in yazılı basını kapsayan araştırmasında, geçtiğimiz ay magazin dünyasının zirvesinde, önceki ayda olduğu gibi Ajda Pekkan yer aldı.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile dergilerde çıkan haberlerin tek tek incelenmesiyle oluşan Ağustos ayı listesinde, verdiği konserler ve yaptığı yardım çalışmaları ile magazin sayfalarında 532 defa haber olan süper starı, ünlü popçu Tarkan isminin geçtiği 298 haberle takip etti. Listede üçüncü sırada ise Türk Popunun bir diğer ünlü ismi Sezen Aksu hakkında yayınlanan 278 haberle yer aldı.

Interpress’in yaptığı haber araştırmasında geçen ayın magazin sayfalarında en konuşulanlar listesinde dördüncü sırada Demet Akalın yer alırken, İbrahim Tatlıses ise beşinci oldu. Oluşan listenin ilk on sırası içinde sırasıyla Hülya Avşar, Nihat Doğan, Seda Sayan, Sinem Kobal, Serdar Ortaç ve Teoman yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.