Garanti’den tüm kredi kartı sahiplerine POSMatik

Garanti, ödeme sistemlerinde çığır açacak ve tüketicilerin günlük bankacılık işlemlerini kolayca...

16.06.2008 - 10:39 | MediaCat

Garanti, ödeme sistemlerinde çığır açacak ve tüketicilerin günlük bankacılık işlemlerini kolayca gerçekleştirebilecekleri POSMatik’i, bu yıl ülkemizde 2.’si düzenlenen Uluslararası Cardist Fuarı’nda tanıttı.

Garanti müşterilerinin yanı sıra diğer bankaların kredi kartı sahipleri; 1.5 metre yüksekliğindeki bir kiosk içine yerleştirilen POSMatik’ten tüm fatura ödemelerini yapabiliyor, barkod altyapısı sayesinde anında bilet ve kontör satın alabiliyor. Dünyada ilk kez, Garanti Teknoloji, Garanti Ödeme Sistemleri ve Verifon ortaklığıyla geliştirilen POSMatik, internet erişiminin olduğu her noktaya kurulabiliyor.

Şube, ATM ve internet şubesine destek olmak amacıyla tasarlanan POSMatik aracılığıyla, Flexi veya Bonus’un hediye kartlarına sadece birkaç saniye içinde para yüklenerek istenilen kişiye gönderilebiliyor Bonus Kontör Card hesabına para da aktarılabilen POSMatik, üzerinde bulunan dijital ekran sayesinde reklam mecrası olarak da kullanılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.