Garanti’den kolektif yaratıcılık

Garanti çalışanları hep birlikte "Hoş Geldiniz" dedi.

17.04.2015 - 13:26 | MediaCat

Garanti'den kolektif yaratıcılık

Garanti Bankası çalışanları, şubelerine gelen konuklarını, kendi yaratıcılıkları ve emekleriyle hazırladıkları “Hoş Geldiniz” temalı görselle karşılıyor.

Tüm Türkiye’deki yaklaşık 19 bin Garanti çalışanı, kendi el emeği tasarımlarını dev bir panoda bir araya getirerek bir “Hoş Geldiniz” görseli oluşturdu. Görselin oluşturulabilmesi için hazırlanan 25 metre uzunluğundaki pano, bin eşit parçaya bölündü. Parçalar, 6 ilde yapılan toplantılarda, Türkiye’nin dört bir yanından gelen Garanti çalışanlarına dağıtıldı. 5 bini aşkın malzeme kullanan Garanti çalışanları, parçaları kendi tasarımlarıyla renklendirdi. Tasarımların tamamlanmasının ardından İstanbul’a getirilen parçalar, görselin oluşturulmasında da yer almak isteyen gönüllü çalışanların katılımıyla, Abdi İpekçi Spor Salonu’nda bir araya getirildi. Projenin her aşaması çekimlerle kayıt altına alındı ve keyifli bir filme dönüştürüldü.

Yaklaşık 4 ayda hayata geçirilen projenin etkinlik ve prodüksiyon aşamalarında toplam 60 kişi çalıştı. Türkiye’nin dört bir yanındaki Garanti çalışanlarını projeye dahil etmek için 3 bin km yol kat edildi. 7 kameranın eşzamanlı yaptığı çekimlerde, ana kamera 25 metre yüksekliğe yerleştirilerek, panonun tümüyle taranması sağlandı. Detaylar, kuş bakışı olarak görüntülendi ve hızlandırılmış bir filme dönüştürüldü.

Künye:

Reklamveren: Garanti Bankası
Konsept ve Proje Yönetimi: Kramp
Yaratıcı Yönetmen: Serkan Balak
Yaratıcı Grup: Metehan Yılmaz, Umut Kısa, Serbay Sivrikaya, Janset Karaerkek ve Gaye Bilim
Marka Ekibi: Müge Bürge, Selin Suri Hafif, Anıl Nazım Çebi
Reklamveren Temsilcileri: Burcu Tokcan, Sinem Görgöz İnnice ve Saba Şimşeker
Ajans Prodüktörü: Begüm Baran
Etkinlik Şirketi: Keçi
Müzik: Jingle House
Yapım Şirketi: Dirty Cheap Creative
Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu
Yapımcı: Ömer Abra

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.