Garanti Cep Şubesi 100 bin kullanıcıya ulaştı

WAP veya internet erişimi bulunan tüm cep telefonlarıyla wap.garanti.com.tr adresinden erişilen...

15.09.2008 - 11:55 | MediaCat

WAP veya internet erişimi bulunan tüm cep telefonlarıyla wap.garanti.com.tr adresinden erişilen ve bankacılık sektörüne hareketlilik kazandıran Cep Şubesi’nin kullanıcı sayısı, 1 yılda 100.000’e ulaştı. Tüm operatörlerle uyumlu sisteme sahip Cep Şubesi’ne, kullanımda bulunan 4.500’ün üzerinde cep telefonu modelinden erişilebiliyor. Halen 35’ten fazla bankacılık işleminin yapıldığı Cep Şubesi hizmetlerine yakın zamanda Nakit Avans’ı da ekleyecek olan Garanti Bankası, işlem setini, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre genişletiyor.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, “Mobil uygulamalar, her sektörü olduğu gibi bankaları da yakından etkiliyor. Bankacılık sektörüne inovatif çözümler kazandırmak amacıyla hayata geçirdiğimiz Cep Şubesi’nin 1 yılda 100.000 kullanıcıya ulaşması, artık geleneksel yöntemlerin yetersiz kaldığını gösteriyor. Garanti’nin müşterileriyle etkileşimini mobil yaşama trendiyle paralel düzeye taşıyarak, müşterilerimizin beklentilerini en etkin biçimde karşılamaya devam edeceğiz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.