Panasonic, 90 yıllık geçmişini online müzede sergiliyor

Bu yıl kuruluşunun 90. yılını kutlayan Panasonic, teknolojideki öncü rolünü, inovasyon ve tasarımın...

15.09.2008 - 11:59 | MediaCat

Bu yıl kuruluşunun 90. yılını kutlayan Panasonic, teknolojideki öncü rolünü, inovasyon ve tasarımın yüzyıla yakın sürede gösterdiği gelişimi, online Panasonic Tasarım Müzesi’nde dünyayla paylaşıyor.

Online müzede, 1918 yılında üretilen ilk Panasonic ürünü olan elektrik prizinden, 1931’deki ilk radyo ve ilk VHS video kaydediciye kadar geçmişten günümüze teknolojiyi şekillendiren Panasonic ürünleri sergileniyor.

Teknolojiyi, yaşamı kolaylaştırmak ve daha eğlenceli kılmak için sunmayı ilke edinen Panasonic, bu alandaki öncülüğünü hayata geçirdiği tasarım ve inovasyon müzesi projesiyle bir kez daha gözler önüne seriyor. 90 yıl boyunca en üstün teknolojiyi kullanıcılarla buluşturan ve bu yoldaki en önemli kilometre taşlarına tanıklık eden Panasonic, insanlığın teknoloji ile buluşmasındaki öncü görevini ve neredeyse 1 yüzyıldır bu bayrağı yılmadan taşımasını bütün insanlıkla online müze aracılığıyla paylaşıyor.

İlk olarak Berlin’de düzenlenen IFA Fuarı’nda sergilenen geçmişten bugüne Panasonic ürünleri, şimdi de dijital ortamda www.panasonic.eu/designmuseum adresinde teknoloji ve tarih meraklılarıyla buluşuyor. Bu sitede lisan seç bölümünden Türkçe içeriğe erişmek de mümkün.

20’den fazla dilde hizmet veren online müzede; 1918 yılında üretilen ilk Panasonic ürünü olan elektrik prizinden, 1931’deki ilk radyo ve ilk VHS video kaydediciye kadar bir yüzyıla tanık eden geçmişten günümüze teknolojiyi şekillendiren Panasonic ürünleri sergileniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.