MediaCat

Future Lions 2023 başvurulara açıldı

Gençlerin yarışacağı Future Lions 2023’e başvurular 14 Nisan’da sonlanacak.

Future Lions 2023 başvurulara açıldı

Gençlerin cesur ve ilerici fikirlerini kutlayarak sektöre yeni yetenekler kazandırılması hedefiyle her yıl AKQA ve Cannes Lions ortaklığıyla düzenlenen Future Lions’ın bu yılki başvuru dönemi açıldı.

Bu yılki teması gezegenimizdeki en önemli şeyi, yaşamın kendisini korumaları için gençlere bir çağrı niteliği taşıyan Future Lions’ta AKQA’nın müşteri partneri Volvo Cars, medya partneri ise Forbes CMO Network olacak. Yarışmada gençlerden otomobil dünyasının ötesine geçmeleri, insanları korumak ve daha güvende hissetmelerini sağlamak için teknolojinin nasıl kullanılabileceği sorusuna yanıt sunmaları istenecek.

Future Lions 2023’te kazanan dört ekip, fikirlerini Volvo Cars’a canlı sunacak. Ödüller Haziran ayında Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde verilecek. Kazanan ekipler, temaya uygun oluşturulacak birer Future Lions ödülü alacak. Grand Prix ile ödüllendirilecek olan ekip, yaratıcı konseptlerini hayata geçirmek üzere Volvo Cars ve AKQA ile birlikte çalışacak.

20 Mart’ta açılan başvuru dönemi 14 Nisan’da kapanacak. Kısa listeler mayıs ayında duyurulacak, kazananlar 20 Haziran’da açıklanacak.

Future Lions 2023 hakkında detaylı bilgiye ve brief’e futurelions.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.