Fujitsu’da yeni bir atama

Kendi alanlarının uzman ve deneyimli isimlerini transfer eden Fujitsu, Teknoloji Satış Departmanı'nda "Teknoloji Satış Yöneticiliği" pozisyonuna...

17.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Kendi alanlarının uzman ve deneyimli isimlerini transfer eden Fujitsu, Teknoloji Satış Departmanı’nda "Teknoloji Satış Yöneticiliği" pozisyonuna Murat Arkalı’yı, Direkt Satış Departmanı’nda  "Müşteri Yöneticisi" pozisyonuna ise Can Kirazoğlu’nu getirdi.

Murat Arkalı, 2002 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektroteknik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2004 yılında Southern Illinois Üniversitesi’nde Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği alanında, 2005 yılında da Southern Methodist Üniversitesi’nde Uygulamalı Matematik alanında master yaptı. Kariyerine Master Guard-Chloride Group PLC’de Satış Müdürü olarak başlayan Arkalı 2007 yılından beri EMC Computer Systems’da Satış Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

Can Kirazoğlu, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Kariyerine 1993 yılında MRM Deri Konfeksiyon şirketinde Üretim Planlanma Yönetici Yardımcısı olarak başlayan Kirazoğlu, IBM Türk’de sırasıyla İdari İşler Sorumlusu (1996), Operasyon ve İş Denetimi Sorumlusu (2004) ve son olarak da Satış Yöneticisi (2007) olarak görev yapmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.