Frosch’la doğa dostu temizlik

Avrupa’nın önde gelen deterjan ve temizlik ürünleri Eczacıbaşı güvencesiyle evlerimizde.

16.08.2007 - 17:42 | MediaCat

Avrupa’nın önde gelen deterjan ve temizlik ürünleri
Eczacıbaşı güvencesiyle evlerimizde.

Yeşil kurbağa maskotuyla tüketicilerin zihinlerinde yer eden Frosch,
doğaya duyarlı ürünleriyle eşsiz temizlik sunuyor. Alerjik potansiyeli azaltılmış Frosch ürünlerini hassas cilde sahip tüketiciler de
gönül rahatlığıyla kullanıyor.

Tüm Avrupa’da sevimli yeşil kurbağa amblemiyle tanınan Frosch’un çevre dostu temizlik ürünleri artık Türk tüketicisinin de hizmetinde. Çevre dostu ev temizlik ürünleri kategorisinde Avrupa’da öncü ‘Frosch’un ürün yelpazesinde, doğada çözünme oranları daha yüksek hammaddelerle üretilen, bulaşık ve çamaşır deterjanları ile tuvalet ve genel ev temizleyicileri yer alıyor.

Frosch markalı ürünler, Werner&Mertz tarafından Almanya’da üretiliyor ve Eczacıbaşı kuruluşu Girişim Pazarlama’nın güçlü satış ağı ile Türkiye çapında geniş bir perakende satış ağında tüketicilere ulaşıyor.

Hem çevre, hem cilt dostu

Gerçek temizliği, çevreye saygılı ve güçlü formülüyle sunan Frosch, temizlik için gösterdikleri titizliği ve duyarlılığı tüm insanlığa ait olan doğaya da gösteren tüketicileri hedefliyor. ‘Sağlık için temizlik’ sloganıyla yola çıkan Frosch’un doğaya dost ekolojik ürünlerinin yüzde 98’i doğada parçalanıyor. Frosch ürünlerinin şişe ve kapakları da geri dönüşümlü olarak üretiliyor.

Alerjik potansiyeli azaltılmış Frosch ürünlerinin en önemli özelliklerinden biri de el ve cilt sağlığına zarar vermemesi. Böylece bir yandan doğayı koruyan Frosch, diğer yandan da alerjik ve hassas ciltlerin bile gönül rahatlığıyla kullanacağı ürünleriyle tüketicilerin gözdesi oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.