Frank Lowe’nin yeni ajansı

Lowe Worldwide’ın kurucusu Frank Lowe, Lowe Londra’nın yönetim kurulu başkanlığından ayrılan Paul Weinberger ile birlikte yeni bir reklam ajansı kuracağını açıkladı.

05.12.2005 - 00:00 | MediaCat

Lowe Worldwide’ın kurucusu Frank Lowe, Lowe Londra’nın yönetim kurulu başkanlığından ayrılan Paul Weinberger ile birlikte yeni bir reklam ajansı kuracağını açıkladı. 65 yaşındaki Lowe, bu kararını, Lowe’nin bağlı bulunduğu Interpublic Şirketler Grubu ile yaptığı ve emekliliğinden sonraki iki yıl Lowe çalışanlarını ya da müşterilerini Lowe’den almasını engelleyen anlaşmanın bitiminden üç ay sonra açıkladı. Lowe’nin ortağı Weinberger’in Lowe Londra’nın en büyük müşterisi olan Tesco süpermarketlerini de yeni ajansın portföyüne eklemesi bekleniyor. Bu Lowe Londra’nın en büyük müşterisini kaybetmesi anlamına geliyor. Bunun son zamanlarda Omo, HSBC ve Braun gibi büyük müşterilerini kaybeden Lowe Londra için büyük bir darbe olacağı tahmin ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.