Flexi Card 100 bin kullanıcıyı aştı

Flexi’nin 100 bininci müşterisi, dünyanın en büyük modern sirki Cirque du Soleil’in Amerika’daki gösterisine gönderiliyor.

25.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Flexi’nin 100 bininci müşterisi, dünyanın en büyük modern sirki Cirque du Soleil’in Amerika’daki gösterisine gönderiliyor.

Garanti Bankası’nın, harcama ve ödeme alışkanlıklarına göre müşterilerin bonusunu, taksitini, kampanyasını, faizini ve hatta şeklini bile kendilerinin belirlediği kredi kartı Flexi, 6 ayda 100 bin kullanıcıyı aştı. 3 yılda 500.000’e ulaşması hedeflenen Flexi’nin 100 bininci müşterisi, Amerika’daki dünyanın en büyük modern sirki Cirque du Soleil’in gösterisine gönderiliyor.

Flexi Card’ın dünyada bir ilk olduğunu söyleyen Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin, “Flexi Card’da bugün ulaştığımız rakamlar, koyduğumuz hedefi yakalayacağımızı, hatta geçeceğimizi gösteriyor. İnsanlara alışık olmadıkları farklı bir sistem sunmasına rağmen kısa zamanda benimsenen Flexi Card, her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Son teknolojiye sahip altyapımızla ürünlerimizi geliştirerek, müşterilerimize yeni faydalar sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Flexi Card sahipleri en çok “Bol Bonuslu Flexi”yi tercih ediyor.

Kart sahiplerinin %32’si daha çok bonus kazandıran Bol Bonuslu Flexi’yi seçerken, %22’si düşük faizli alışveriş imkanı sunan Azar Azar Ödemeli Flexi paketini tercih etti. İstenen sektörde ekstra taksit ve bol bonus kazandıran Bonuslu Taksitli Flexi %21 ile en çok talep edilen 3. paket olurken, Bol Taksitli Flexi ise %13 oranında tercih edildi. Bol Bonuslu Flexi paketi Flexi Card ile yapılan toplam harcamların %42’sini, Azar “Azar Ödemeli Flexi” ise %14’ünü oluşturuyor.

Eldeki verilere göre, Flexi müşterilerinin %80’ini oluşturan erkekler, daha çok “Azar Azar Ödemeli Flexi”yi, %20’sini oluşturan kadınlar ise “Bonuslu-Taksitli Flexi”yi tercih etti. Kampanya seçimlerinde ise erkekler daha çok anlık karar verdikleri kampanyayı tercih ederken, kadınlar “3 Firma Seç” kampanyasını seçti. Flexi görselleri arasından en çok Yunus, Araba ve Renk temaları tercih edildi. 25-35 yaş arasında yoğunluk gösteren kullanıcıların, genelde profesyonel çalışma hayatının içinde olan, faydaları iyi analiz eden, yenilikleri takip etmeye meraklı kişilerden oluştuğu gözlemlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.