Finansbank Çağrı Merkezi’ne iki ödül

Finansbank Çağrı Merkezi, İstanbul Call Center Awards yarışmasında iki kategoride ödüle değer görüldü...

22.09.2008 - 13:46 | MediaCat

Finansbank Çağrı Merkezi, İstanbul Call Center Awards yarışmasında iki kategoride ödüle değer görüldü. En İyi Çağrı Merkezi Eğitim Programı kategorisinde “Birincilik” ödülü alan Finansbank Çağrı Merkezi, Teknolojinin En iyi Kullanımı kategorisinde ise “En Övgüye Değer Teknoloji Kullanımı” ödülünü aldı.

Finansbank Çağrı Merkezi, Türkiye’nin en iyi 30 çağrı merkezinin 15 farklı kategoride yarıştığı İstanbul Call Center Awards yarışmasında, En İyi Çağrı Merkezi Eğitim Programı kategorisinde “Birincilik”, Teknolojinin En iyi Kullanımı kategorisinde ise “En Övgüye Değer Teknoloji Kullanımı” ödüllerinin sahibi oldu.

Yarışmada, En İyi Çağrı Merkezi Eğitim Programı kategorisinde yapılan değerlendirmede, verilen eğitimin içeriği, etkinliği, fayda/maliyet analizi, kariyer planlamasına etkisi, müşteri memnuniyetine katkısı, genel ve kişisel performans üzerindeki etkisi göz önünde bulunduruluyor. Teknolojinin En iyi Kullanımı kategorisinde ise kapasite planlaması, vardiya yönetimi, monitoring, raporlama ve analiz, IVR yönetimi, çağrı yönlendirme mekanizmaları, dış arama kampanyaları hazırlama, performans ölçümü gibi unsurların çağrı merkezi ekibi tarafından ne derece etkin kullanıldığı değerlendiriliyor.

Finansbank’ın, çağrı merkezine özel bir önem verdiğini ve bu iki ödülü almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Finansbank Genel Müdürü Sinan Şahinbaş “Finansbank olarak günlük 100.000 in üzeinde çağrı almaktayız. Bu sayıdaki müşteri talebine cevap verebilmek için personelin iyi eğitim almış olması ve teknolojiyi iyi kullanması gerekmektedir. Çağrı Merkezimizin aldığı ödüllerin, bu konuya gösterdiğimiz özel önemin bir yansıması, doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi olduğuna inanıyorum. Bu ödülü almamızda emeği geçen tüm çağrı merkezi çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

Finansbank, aynı yarışmada geçen yıl En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı ve En iyi Çağrı Merkezi İşe Alım Uygulaması kategorilerinde ödüle değer görülmüştü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.