Finali en çok konuşulan dizi Ezel oldu

Ekranda tatil dönemi başlarken, en çok izlenen programların başında yer alan yerli dizilerin final bölümleri haberlerde geniş yer aldı.

27.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Ekranda tatil dönemi başlarken, en çok izlenen programların başında yer alan yerli dizilerin final bölümleri haberlerde geniş yer aldı. Medya Takibi Ajansı Interpress’in araştırmasına göre, geçtiğimiz haftalarda final bölümü yayınlanarak ekrana veda eden yerli diziler arasında, yazılı basında en çok haberin Ezel hakkında çıktığı belirlendi.

İki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergide çıkan haberlerinin tek tek incelendiği araştırmada, yayına girdiği günden itibaren senaryosu ve oyuncu kadrosu ile gündemde kalmayı başaran “Ezel”in final bölümünün yayınlandığı hafta toplam 103 habere konu olduğu saptandı.

Interpress’in dizilerin final bölümleri incelemesinde, ikinci sırada “Hanımın Çiftliği” dizisi 69 haberle yer alırken, “Aşk ve Ceza” dizisi de 49 haberle üçüncü oldu. Ekrana yayınlanan son bölümleriyle veda eden diziler içinde “Gönülçelen”, “Unutulmaz”, “Aşk Bir Hayal” ve “Dürüye’nin Güğümleri” de çıkan haberlerle sıralamada yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.