Filli Boya ve Haçiko barınakları renklendirdi

Filli Boya’nın sosyal sorumluluk bilinciyle, Haçiko Derneği ile birlikte düzenlendiği “Filli Boya ile Renkli Barınaklar” kampanyası sosyal medyada gördüğü destekle sona erdi.

17.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Filli Boya’nın sosyal sorumluluk bilinciyle, Haçiko Derneği ile birlikte düzenlendiği “Filli Boya ile Renkli Barınaklar” kampanyası sosyal medyada gördüğü destekle sona erdi.

Haçiko Derneği ile tarafından tespit edilen, 4.000’i aşkın yardıma muhtaç, sahipsiz hayvanın yaşadığı 10 barınağa Filli Boya tarafından boyaları kampanyanın tamamlanmasının ardından teslim edildi.

Filli Boya Pazarlama İletişimi Müdürü Selda Uzun ve Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği (Haçiko) kurucusu Gazeteci Ömür Gedik; İstanbul Ataşehir’deki Kadıköy Belediyesi Hayvan Bakım Merkezi’ne yaptıkları ziyarette hem barınağın ihtiyaç duyduğu boyaları barınak yöneticilerine teslim etti hem de boya uygulama çalışmalarını yerinde inceleyerek destek verdi.

Kampanya kapsamında boyaları teslim edilen; Kadıköy Belediyesi Hayvan Bakım Merkezi, Yedikule Hayvan Barınağı, Bayrampaşa Belediye Barınağı, Silivri Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi, Kemerburgaz Doğal Yaşam Alanı, Büyükçekmece Belediyesi Çakmaklı Hayvan Barınağı, Üsküdar Hayvan Barınağı, Şarköy Hayvan Barınağı, Çanakkale Hayvan Barınağı ve Büyükada Hayvan Barınağı’nda 3.600 metrekareden fazla alan renklendirilerek hayvanların yaşayabilmesi için temiz ve bakımlı hale getirildi.

Filli Boya’nın facebook sayfasındaki kampanya katılım formunu doldurularak paylaşanlar ve Filli Boya’nın twitter adresinden yayınlanan kampanya mesajı retweet eden her 5 kişi adına Filli Boya tarafından barınaklara 1 kg. boya yardımının yapıldığı projeyle yaşamımızın neşesi, küçük can dostlarımız renkli yuvalarına kavuşmuş oldu.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.