Ferzan Özpetek’ten bir reklam klasiği

Türkiye’nin insan kaynakları alanında en büyük şirketlerinden biri olan Kariyer.net, yeni reklam kampanyasıyla iş ve eleman arama sürecine farklı bir açıdan yaklaşıyor ve ' işinizi tesadüfe bırakmayın, hayatınızın fırsatını kaçırmayın' diyor.

22.05.2006 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin insan kaynakları alanında en büyük şirketlerinden biri olan Kariyer.net, yeni reklam kampanyasıyla iş ve eleman arama sürecine farklı bir açıdan yaklaşıyor ve ‘ işinizi tesadüfe bırakmayın, hayatınızın fırsatını kaçırmayın’ diyor. DDB & Co reklam ajansı tarafından yaratılan kampanya, Hamam, Harem Suare, Karşı Pencere ve Cahil Periler gibi dünyaca ünlü pek çok sinema filmin yönetmeni olan Ferzan Özpetek tarafından çekildi. Bir plazanın asansöründe geçen ilk film, Nisan sonu itibariyle ekranlarda yer almaya başladı. İkincisinin de yakın zamanda yayına girmesi bekleniyor. Zamanlama aşk ve kader üçgeni üzerine kurulu olan Sliding Doors (Rastlantının Böylesi) filminde yaşanan olaylara gönderme yapan reklam senaryoları zamanlama, iş ve kader üçgenine oturtuluyor. Kampanyada iş ve eleman arayanların birbirlerine çok yakın olmalarına rağmen, birbirinden haberdar olmaması durumunu işliyor ve bu durumda en iyi çözümün Kariyer.net olduğunu vurguluyor.

Çoğu zaman aradığınız şey tahmininizden çok daha yakın, hatta belki burnunuzun dibinde ….

İtalya’da yaşayan ünlü yönetmen film çekimini İtalya’dan gelen 5 kişilik ekibi ile gerçekleştirdi. Kampanyanın İlk reklam filmi olan “Asansör”de Altın Portakal En İyi Film ödülünü alan Türev’den aşina olduğumuz Tuğra Kaftancıoğlu oynarken, kampanyanın ikinci reklam filmi “Café” de ise Başak Daşman başrollerde…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.