Adidas yeni global pazarlama müdürü

Adidas yeni global pazarlama müdürünü açıkladı

19.05.2006 - 00:00 | MediaCat

Adidas eski global marka pazarlaması müdürü Uli Becker’i Reebok’ta aynı işle görevlendirirken Adidas’ın yeni Global Pazarlama Müdürü, Amerikan pazarlamacı Eric Liedtke oldu.
Adidas Amerika’nın eski pazarlama genel müdür yardımcısı olan Liedtke’nin bu göreve getirilmesi, Adidas ve Reebok’un Carat’taki hesapları için medya planlaması ve satın almanın konsolide edilmesi amacıyla atılan 160 milyon poundluk küresel adımın ardından gerçekleşti.
Görevine 17 Temmuz’da başlayacak olan Becker, Reebok için küresel ürün ve spor pazarlamasını, küresel marka pazarlaması ve küresel halkla ilişkileri denetleyecek ve doğrudan Reebok markasının CEO’su ve başkanı Paul Harrington’a bağlı çalışacak.
Becker, artık farklı yerlerde kariyerine devam edecek olan Baldwin’in yerine geçecek. Baldwin ve Becker Adidas ve Reebok entegrasyon sürecinde pazarlama ekibine birlikte liderlik etmişlerdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.