Fenerbahçe’nin yeni sezon Adidas formaları tanıtıldı

Fenerbahçe'nin yeni sezon adidas formaları Şükrü Saracoğlu Stadyumu' nda tanıtıldı.

30.07.2012 - 00:00 | MediaCat

Fenerbahçe Spor Kulübü Profesyonel Futbol A Takımı’ nın 2012 / 2013 Futbol Sezonu’nda giyeceği Adidas formalarının tanıtımı, 27 Temmuz Cuma günü Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda düzenlenen bir organizasyon ile yapıldı.
 
Her formaya ve o formanın temsil ettiği temaya göre hazırlanmış olan Project mapping şov eşliğinde hazırlanan tünelden sahneye çıkan futbolcular 2012 / 2013 sezonunda giyecekleri 3 değişik formayı kamuoyunun beğenisine sundu.
 

Formalar tüm Fenerium ve Adidas satış noktalarında satışa sunulacak

Fenerbahçe Spor Kulübü 2012 / 2013 sezon formalarında sahtecilikle mücadele anlamında bir yeniliğe de imza atarak hologram üzerinde kare kod uygulamasına geçiyor. Artık taraftarlar formalardaki kare kodu GooglePlay ‘den indirdikleri ‘FB Lisanslı Ürün Kontrol’ isimli Android uygulaması ile cep telefonlarından okutarak satın aldıkları formaların tüm bilgilerine ulaşabilecekler. Bu uygulama ile Fenerbahçe taraftarları hem ürünlerinin orjinalliğini teyid etmiş olacaklar hem de yapacakları her sorgulama ile Fenerbahçe Spor Kulübü’ nün olası sahte ürünlerin yerlerini de tespit etmesine yardımcı olacaklar.
 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.