MediaCat

Felis Ödülleri 2023 sona erdi

18. Felis Ödülleri’nde tüm ödüller sahiplerini buldu.

Felis Ödülleri’nin Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ikinci gecesinde Digital & Mobile Felis, Film Felis, Media Felis, Outdoor Felis, PR Felis, Print & Publishing Felis, Radio & Audio Felis, Social Responsibility & Sustainability Felis’in yanı sıra Curious Felis Dönüştüren Pazarlama Stratejisi Bölümü’nde kazananlar ödüllerine kavuştu.

Zeki Şen’in sunumuyla gerçekleşen gecede toplamda 105 Felis ve 181 Başarı Ödülü takdim edildi. Curious Felis Dönüştüren Pazarlama Stratejisi Bölümü’nde de kazananlar açıklanırken, bölümün Büyük Ödül’ü Yumoş’un “Jet Fresh – Yumoş Sıkılıyor” projesine verildi. Yumoş, aynı zamanda Yılın Strateji Lideri olarak gösterildi. Bölümün En İyi Vaka Yazımı Ödülü’ne ise Punch BBDO ve Zero Point Project’in Filiz Makarna için hayata geçirdiği “Filiz Mardin Bulguru Lansman” projesi layık görüldü.

Yılın Medya Ajansı EssenceMediaCom olurken, Yılın Yaratıcı Ajansı Tribal Worldwide Istanbul, Yılın Reklamvereni ise Unilever oldu.

Büyük Ödüller sahiplerine kavuştu

18. Felis Ödülleri’nin son gecesine beş Büyük Ödül damga vurdu. Film Felis ve PR Felis Büyük Ödülleri Concept’in Vestel için EssenceMediaCom ortaklığında hazırladığı “Biz Voleybol Ülkesiyiz” projesine layık görülürken, Outdoor Felis Büyük Ödülü TBWA\Istanbul’un BirGün Gazetesi için OMD Türkiye işbirliğiyle hayata geçirdiği “İntihar mı? Cinayet mi?” kampanyasına takdim edildi.

Print & Publishing Felis’te Büyük Ödül’e uzanan ajans Cache İstanbul için yarattığı “The Symbols of Change” projesiyle Rafineri oldu. Radio & Audio Felis’te ise TikTok için hayata geçirdiği “Faydası Çok (Boks – Futbol – Özel Güvenlik – Kasiyer)” kampanyasıyla Tribal Worldwide Istanbul Büyük Ödül’ün sahibi oldu. Ajans, proje özelinde Persenk Music ve Publicis Groupe Türkiye ile birlikte çalışmıştı.

Felis Ödülleri 2023’ün ikinci gecesinde açıklanan ödüllerin tamamına buradan göz atabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.