Sektörün en iyileri Felislerine kavuştu

11. Felis Ödülleri sona erdi.

11.11.2016 - 21:50 | Arzu Nilay Kocasu

Dün PR, Doğrudan Pazarlama, Promo & Aktivasyon, Üretimde Ustalık, Açıkhava, Basın, Film ve Radyo bölümlerinde en başarılı işleri ödüllendiren Felis 2016’da bu gece sahne Jülide Ateş’in sunumuyla Sağlık İletişimi, Markalı İçerik ve Eğlence, Medya, Dijital, Mobil ve Pazarlama Etkisi bölümlerinin kazananlarınındı.

Felis’te bir yenilik daha

İlk gecesinde bu yılın ilk Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü “KAGİDER Bire:bir” ile toplumsal cinsiyet eşitliğini teşvik eden işleri ödüllendirmeye başlayan Felis’te bir diğer yenilik de Pazarlama Etkisi bölümüydü. Rekabet ettiği pazarda oyunun kurallarını değiştiren markaların pazarlama stratejilerini değerlendiren yarışmada 53 alt kategoriden oluşan Pazarlama Etkisi bölümü kapsamında diğer kategorilerden farklı olarak yalnızca markalar ödüllendirildi.

Özel ödüller sahiplerini bulmaya devam etti

Törenin Jülide Ateş’in sunumuyla gerçekleşen ikinci gecesinde de Felis’in yanı sıra özel ödüller de sahiplerine kavuştu. Pazarlama Etkisi Jüri Özel Ödülü Komik Büro’ya giderken Pazarlama Etkisi Büyük Ödülü Didi Lansmanı’yla Çaykur’un oldu. Vodafone Arena – Çok Bekledik ile Medya Büyük Ödülü’nün sahibi olan Tribal Worldwide ise aynı zamanda Yılın Yeni Nesil Ajansı seçildi.

Felis 2016’da Yılın Medya Ajansı unvanına kavuşan ajans Mindshare oldu. Yılın Reklamvereni unvanı ise, Pazarlama Etkisi Bölümü’nden en fazla Felis ile ayrılan Unilever’in oldu.

Felis Ödülleri 2016 Tüm Kazananlar [Excel: 64 KB]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.