Felis coşkusu 7-8 Kasım’da

Felis Ödül Töreni'nde yerinizi ayırtmayı unutmayın!

28.10.2019 - 15:27 | MediaCat

Felis Ödülleri

Bu yıl 14’üncüsü gerçekleşecek olan ve geçtiğimiz iki yıl üst üste 3 binin üzerinde başvuru alarak alanındaki referans noktası olduğunu kanıtlayan Felis Ödülleri, sahiplerine 7-8 Kasım 2019 tarihlerinde düzenlenecek iki günlük bir ödül töreniyle kavuşacak.

Zorlu PSM’de düzenlenecek iki günlük törenin ilk gününde Facebook Hack For Good Ödülleri, Açıkhava Bölümü, Basın Bölümü, Dijital Bölümü, Mobil Bölümü, Medya Bölümü, Sağlık İletişimi Bölümü, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü ve Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümü kazananlarının yanı sıra Yılın Medya Ajansı, Yılın Yeni Nesil Ajansı ve Yılın Reklamvereni açıklanacak.

Törenin ikinci ve son günündeyse Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü, Film Bölümü, Radyo Bölümü, Entegre Kampanyalar Bölümü, Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü, Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü, PR Bölümü ve Üretimde Ustalık Bölümü kazananlarının yanı sıra Yılın PR Ajansı ve Yılın Yaratıcı Ajansı duyurulacak.

Tören programı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, erken kayıt fırsatı devam ederken etkinlikte yerinizi ayırtabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.