MediaCat

Felis 2016’nın Büyük Ödülleri

Çıtayı yükseltenler bu haberde.

Felis 2016’nın Büyük Ödülleri

Geçtiğimiz hafta sahiplerini bulan 11. Felis Ödüllerinin kazananlarına burada daha detaylı yer verelim ve her bölümün en iyilerini tek tek izleme imkânı sunalım istedik. Bu nedenle MediaCat Online’da bugünden başlayarak sırayla her bölümün kazanan işlerine yer vereceğiz. İlk olarak büyük ödüllerle başlıyoruz.

Açıkhava, Basın, Film, Medya, PR, Doğrudan Pazarlama, Dijital ve Üretimde Ustalık bölümlerinde toplam 26 Felis’le bu yılın en çok ödül kazanan ajansı olan TBWA\ISTANBUL, Yılın Ajansı unvanının da sahibi oldu. Felis’te ayrıca 31 Başarı Ödülü bulunan ajansın en çok ödül alan işleri ise Sea Cemetery ve Gay Turtle oldu.

Felis 2016'nın Büyük Ödülleri
TBWA\ISTANBUL Ekibi

Sea Cemetery

Gay Turtle

Yılın Medya Ajansı ödülü ise sekiz yıldır üst üste bu ödülün sahibi olmayı başaran Mindshare’in oldu. Felis’i 15 Felis ve 38 Başarı Ödülü ile tamamlayan Mindshare’e Felisler; Medya, Markalı İçerik ve Eğlence, Promo&Aktivasyon, Doğrudan Pazarlama, Mobil ve Üretimde Ustalık bölümlerinden geldi.

Felis 2016'nın Büyük Ödülleri
Mindshare Ekibi

Tribal Worldwide Istanbul ise 11 Felis ve 12 Başarı Ödülü ile Yılın Yeni Nesil Ajansı unvanının sahibi olurken, Yılın PR Ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi’ne gitti; Yılın Reklamvereni unvanını ise daha önce pek çok kez olduğu gibi bu yıl da Unilever kazandı.

Felis 2016'nın Büyük ÖdülleriFelis 2016'nın Büyük Ödülleri
Tribal Worldwide Istanbul Ekibi
Felis 2016'nın Büyük Ödülleri
Excel İletişim ve Algı Yönetimi Ekibi
Felis 2016'nın Büyük Ödülleri
Unilever Ekibi

Büyük Ödüller

Felis jürisinin en zorlandığı seçimlerin başında geliyor Büyük Ödül. Bu ödülü hak eden işler arasından birini öne çıkarmanın zorluğu bir yana kimi zaman da hiçbir iş yeterli görülmeyebiliyor. Bu yıl Yaratıcılık Bölümü Büyük Ödülü için Emre Kaplan başkanlığındaki jüri uzun saatler tartışmasına rağmen büyük ödülü vermek için bir iş üzerinde anlaşmaya varamadı ve bu nedenle bu yıl bu ödül hiçbir işe verilemedi.

Gelelim diğer bölümlere; Medya Bölümü Büyük Ödülü, Tribal Worldwide Istanbul’un Vodafone için yaptığı “Vodafone Arena – Çok Bekledik” kampanyasına giderken, PR Bölümü Büyük Ödülü, Peynirler Ambalaja Girmeli kampanyası ise MPR İletişim Danışmanlığı’nın oldu. Bu yılın en önemli yeniliklerinden olan Pazarlama Etkisi bölümünün büyük ödülü ise Didi Lansmanı ile Çaykur’a verildi.

Çok Bekledik

Peynirler Ambalaja Girmeli

Didi Lansmanı


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.