Farmaskop ödüllerinde kısa liste açıklandı

"Farmaskop Sağlık İletişimi Yaratıcılık Ödülleri"nde kısa listeye kalan işler belirlendi...

11.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Sağlık iletişimi alanında üretilen çalışmaların yaratıcılık, sağlık iletişimine kattıkları değer ve etik ilkeler açısından değerlendirildiği “Farmaskop Sağlık İletişimi Yaratıcılık Ödülleri”nde kısa listeye kalan işler belirlendi. 26 kategoride toplam 201 çalışmanın değerlendirildiği ön elemeler sonucunda 107 çalışma kısa listeye kaldı. Kısa listeye kalan işlerin değerlendirileceği jüri toplantısı 13 Mayıs Perşembe günü yapılacak. 

Yarışma jürisinde Cortex, Graphinn, OgilvyHealtworld, Sudler &Hennessey PDO/DORAN ve Tazefikir gibi platform üyelerinin yanı sıra reklam ajanslarından kreatif direktörler, yabancı ve yerli ilaç firmalarının üst düzey yöneticileri ve PR ve İletişim uzmanları yer alıyor. Bellatris Eğitim Kurumsal Eğitim Koçluk ve Danışmanlık firmasının da “Kategori Sponsoru” olarak destek verdiği yarışmanın ödülleri ise 1 Haziran Salı günü Hyatt Regency İstanbul’da düzenlenecek bir törenle sahiplerini bulacak.

Kısa listeye ulaşmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.