Ezgi Mola’nın gülüşü İpana ile sağlık ve mutlulukla ışıldayacak

Markanın yeni reklam yüzü Ezgi Mola oldu.

06.01.2015 - 15:16 | MediaCat

Ezgi Mola, hızlı tüketim sektörünün öncülerinden global P&G firmasının yenilikçi markası İpana’nın marka yüzü oldu. Ezgi Mola Ocak 2015 itibariyle yenilenen İpana markasının dünyadaki en iyi teknolojisini tanıtmak için, marka yüzü olarak televizyon reklamlarında ve tanıtım faaliyetlerinde yer alacak. Ezgi Mola’nın gülüşü İpana ile sağlık ve mutlulukla ışıldayacak…

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası İpana, yeni marka yüzü olarak Ezgi Mola’yı seçti! İpana’nın tanıtım faaliyetlerinde kullanılacak fotoğrafları ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz çekti. İpana, geliştirdiği ürünlerle daha parlak dişler ve beyaz gülüşler sunarken; 2015 yılında, tüketicilerin çok sevdiği ve takip ettiği yüzlerden olan Ezgi Mola ile yoluna devam edecek. Ezgi Mola, kadınların her gün hayatın her alanında sergilediği doğal gülümsemeyi ve ışıltıyı İpana ile temsil edecek.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.