Etkinlique’ten sektöre merhaba

Tam hizmet ajansı Etkinlique hizmet vermeye başladı.

31.05.2018 - 08:20 | MediaCat

Etkinlique'ten sektöre merhaba

Sektörde 15 yılın üzerinde deneyimi olan bir ekip tarafından kurulan, müşterilerine her konuda profesyonel iletişim danışmanlığı veren tam hizmet ajansı Etkinlique sektöre merhaba dedi.

Ajansın, bugüne kadar markaların birçok projesinde yer almış güçlü bir ekibin birleşmesiyle oluştuğunu söyleyen Etkinlique Kurucusu ve Genel Müdürü Hakan Akgül, gelecekte çok başarılı projelere imza atacaklarına ve sektörde adından söz ettirecek işlerle büyüyeceklerine inancını vurgulayarak, amaçlarının, müşterilerini özgün işlerle rakiplerinden ayrıştırmak ve bu sayede de ajansı kısa zamanda hem ödüllü hem de sektörde başarılı bir konuma getirmek olduğunu söyledi.

İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık ve Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezun olmasının ardından University of Bridgeport’ta işletme yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimi alan Hakan Akgül, kariyerine Koç Holding A.Ş. bünyesinde kurumsal iletişim uzmanı olarak başladı. Sırasıyla Aygaz A.Ş. Kurumsal İletişim Yöneticisi ve Zorlu Holding’de Zorlu Gayrimenkul Grubu’ndan Sorumlu Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışan Akgül, sonrasında tam hizmet iletişim danışmanlığı şirketi Etkinlique’i hayata geçirdi. Akgül, halen Avrupa İletişim Yöneticileri Derneği (EACD) ve Avrupa İletişim Araştırmaları ve Eğitimi Derneği (ECREA) üyesi olup; kurumsal iletişim, kriz iletişimi ve sosyal medya yönetimi üzerine üniversitelerde konuk olarak ders veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.