MediaCat

ETİ’ye yeni pazarlama grup başkanı

ETİ Gıda’da üst düzey bayrak değişimi.

ETİ’ye yeni pazarlama grup başkanı

54 yıllık geçmişiyle unlu mamuller ve çikolata sektörünün önemli oyuncularından ETİ’nin pazarlama yönetiminde üst düzey bir değişiklik yaşandı. 15 yıl boyunca ETİ’nin pazarlama yönetimine öncülük eden ETİ Gıda Pazarlama Grup Başkanı Şule Atabey Şamlı, görevini ETİ Gıda Kategori Geliştirme & Yurtdışı Pazarlama Grup Müdürü Zeynep Dipçin Akdoğan’a devretti.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nün ardından kariyerine Colgate’te marka müdürü olarak başlayan Akdoğan, mesleki yolculuğuna Johnson & Johnson’da ve son olarak ETİ’de devam etti. 2006 yılında parçası olduğu ETİ ailesindeki 10 yıllık deneyimi boyunca farklı kategorilerin pazarlama müdürlüğünün ardından 2012 yılında Kategori Geliştirme ve Yurtdışı Pazarlama Grup Müdürü olarak görev vermeye başlayan Zeynep Dipçin Akdoğan, ETİ markalarının uluslararası pazarlarda pazarlanmasından ve yurtiçinde yeni kategorilerin geliştirilmesinden sorumluydu.

Bayrak değişimiyle birlikte Akdoğan, ETİ ve alt kategori markalarının pazarlama stratejilerine yön verecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.