Eti’ye yeni CEO

ETİ yönetiminde bayrak değişimi yaşandı.

09.06.2011 - 00:00 | MediaCat

ETİ yönetiminde bayrak değişimi yaşandı. Daha önce ETİ İcra Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Tuncer Akgün, Mayıs sonunda görevini, ETİ Tedarik Zinciri Grup Başkanı Dr. Hakan Polatoğlu’na devretti. Akgün, ETİ Şirketler Grubu bünyesinde Yönetim Kurulu Danışmanlığı görevine devam edecek.

12 yıllık ETİ deneyimi

Boğaziçi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezunu olan Dr. Polatoğlu, University of Minnesota Makina Mühendisliği yüksek lisansı, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği doktorası, University of Wisconsin İşletme doktorası ve Harvard Business School AMP eğitimine sahip.

1999 yılından bu yana ETİ Şirketler Grubu bünyesinde sırasıyla Teknik İşler Koordinatörlüğü, ürün geliştirmeden sorumlu İcra Kurulu Üyeliği ve Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı görevlerini üstlendi.

Dr. Polatoğlu, ETİ Şirketler Grubu’ndan önce 1986 yılında Arçelik’te proses mühendisliği, 1988’de Aselsan’da mekanik tasarım mühendisliği, 1997-1999 yılları arasında Protek Bilgisayar Sistemleri’nde Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 1992 yılında Bilkent Üniversitesi’nde ve 1995-1997 arası SuffolkUniversity’de öğretim görevliliği de yapan Dr. Hakan Polatoğlu ayrıca 1990-1997 yılları arasında yurt içi ve dışında birçok projede görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.