Eti’de görev değişimi

45 yıldır sektörünün yenilikçi ve saygın firması olarak faaliyet gösteren Eti kurumsallaşma yolunda yeni atamalara devam ediyor. Zeynep Dipçin Akdoğan, 4 Eylül 2006 tarihinden itibaren Eti Kategori Müdürü olarak yeni görevine başladı. 1995 yılı İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Zeynep Dipçin Akdoğan, kariyerine 1995 yılında Colgate-Palmolive Türkiye’de başladı. 1997 ve 2004 yılları arasında Johnson […]

04.10.2006 - 00:00 | MediaCat

45 yıldır sektörünün yenilikçi ve saygın firması olarak faaliyet gösteren Eti kurumsallaşma yolunda yeni atamalara devam ediyor. Zeynep Dipçin Akdoğan, 4 Eylül 2006 tarihinden itibaren Eti Kategori Müdürü olarak yeni görevine başladı.
1995 yılı İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Zeynep Dipçin Akdoğan, kariyerine 1995 yılında Colgate-Palmolive Türkiye’de başladı. 1997 ve 2004 yılları arasında Johnson & Johnson Türkiye’de sırasıyla Johnson’s Baby ve Clean&Clear markalarından sorumlu Marka Yöneticisi ardından, Yetişkin Cilt Bakım markalarından sorumlu Grup Marka Müdürü olarak görev yaptı. 2004 yılında PBG (Pepsi Bottling Group) Türkiye’de Pazarlama Müdürü olarak çalıştıktan sonra, Aromel Kozmetik’e Pazarlama Müdürü olarak geçen Zeynep Dipçin Akdoğan artık Eti’de, Bisküvi’den sorumlu Kategori Müdürü olarak çalışma hayatına devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.