‘Grup 7’ TEB ile portföyünü genişletti

Grup 7 İletişim Hizmetleri, finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile müşteri portföyünü genişletti. BNP Paribas ile 2005 yılında ortaklık anlaşması imzalayan TEB, kurumsal iletişim ve pazarlama iletişimi alanlarında Grup 7’den hizmet alacak. 1991 yılında kurulan Grup 7’nin sürekli hizmet sunduğu diğer müşterileri arasında Alarko Carrier, Bayraktar Holding, Coca-Cola İçecek, Electrolux, […]

04.10.2006 - 00:00 | MediaCat

Grup 7 İletişim Hizmetleri, finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile müşteri portföyünü genişletti.

BNP Paribas ile 2005 yılında ortaklık anlaşması imzalayan TEB, kurumsal iletişim ve pazarlama iletişimi alanlarında Grup 7’den hizmet alacak.

1991 yılında kurulan Grup 7’nin sürekli hizmet sunduğu diğer müşterileri arasında Alarko Carrier, Bayraktar Holding, Coca-Cola İçecek, Electrolux, Halkbank, Hayat Kimya, Koç Allianz, Koç Holding, Sağlıklı Tavuk Bilgi Platformu, Subaru, TAV Yatırım Holding, Turkcell, Türkiye Bankalar Birliği, TÜRKONFED ve TÜSİAD gibi alanlarında önde gelen marka ve kuruluşlar yer alıyor.