Esas Holding’de bayrak değişimi

Holdingin yeni yönetim kurulu belirlendi.

09.01.2020 - 13:38 | MediaCat

Esas Holding'de bayrak değişimi

2000 yılında Şevket Sabancı ve ailesi tarafından kurulan Esas Holding’in yeni yönetim kurulu belirlendi. Buna göre, 1 Ocak itibarıyla Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı olurken, başkan vekili sorumluluğunu ise Emine Sabancı Kamışlı üstlendi. Yönetim kurulunda yer alan diğer isimler ise Erhan Kamışlı, Kazım Köseoğlu, Can Köseoğlu, Kerem Kamışlı, Ahmet Bozer ve Çağatay Özdoğru oldu. Özdoğru, CEO’luk görevine devam edecek.

Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, konuya ilişkin açıklamasında, “Bu görev çok önemli ve gurur verici benim için. 19 yılda Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Sabancı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emine Sabancı Kamışlı liderliğinde pek çok başarıya imza attık. Bundan sonra da ülkemiz ve grubumuz için daha iyisini yapmak üzere var gücümüzle çalışacağız. Önümüzdeki dönemde de Esas Holding’in değerleri olan aile olmak, güvenilirlik, sorumlu vatandaşlık, girişimcilik, çeviklik ve bağımsız düşünüp birlikte karar alma olgusu bizlere kılavuz olmaya devam edecek” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.