Ericsson Türkiye’de atama

Ericsson'da, Türkiye ve İsrail Pazar Birimi bünyesindeki Şebekelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine...

21.04.2009 - 19:22 | MediaCat

Işıl Öztürk Yalçın, Ericsson Türkiye ve İsrail Pazar Birimi bünyesindeki Şebekelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Ericsson’da, Türkiye ve İsrail Pazar Birimi bünyesindeki Şebekelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Işıl Öztürk Yalçın atandı.

1971 Bulgaristan doğumlu Işıl Öztürk Yalçın, İstanbul Teknik Üniversitesi Telekomünikasyon Mühendisliği’nde eğitim aldıktan sonra yine aynı üniversite bünyesinde Telekomünikasyon Mühendisliği yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1996 yılından bugüne Ericsson Türkiye bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Yalçın, kariyerine Kurulum Mühendisliği göreviyle başladı ve 1,5 yıl sonra Kurulum Yöneticisi olarak atandı. Ardından 6 yıl boyunca Şebeke Kurulum Yöneticisi pozisyonunda görev aldıktan sonra, 2006 yılında Proje Ofisi Yöneticisi pozisyonuna getirildi. Yalçın, 13 Nisan 2009 itibariyle Türkiye ve İsrail Pazar Birimi bünyesindeki Şebekelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Ericsson’daki yeni görevine başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.