‘Aslan Max 23 Nisan Ödülleri’ anketi sonuçlandı

Algida Max'ın, 151 bin aktif üyeye sahip web sitesi www.aslanmax.com'da ve 11-12-18 Nisan tarihlerinde...

21.04.2009 - 19:26 | MediaCat

Algida Max’ın, 151 bin aktif üyeye sahip web sitesi www.aslanmax.com’da ve 11-12-18 Nisan tarihlerinde alışveriş merkezlerindeki Aslan Max Sandıkları’nda yapılan “Aslan Max 23 Nisan Ödülleri” anketi sona erdi. Ekim ayından bu yana devam eden, sanat, müzik, medya, yayıncılık ve spor dünyasından en sevilenleri belirlemek üzere hazırlanan ankete, Türkiye’nin dört bir yanından tam 20 bin çocuk katıldı. Kazanan isimler, ödüllerini 21 Nisan günü, Akatlar Kültür Merkezi’nde (İstanbul) düzenlenen törenle aldı.

Miniklerin gözdesi Gülben Ergen ve Keremcem oldu

Berna Laçin ve kızı Ada (7); Neşe Erberk ve üçüzleri Alin, Selin, Lara (10); Hakan Yılmaz kızı Deniz’in (4) sunuculuğunu üstlendiği törende eğlenceli dakikalar yaşandı. Ankette oy kullanan çocukların da katıldığı törende, kazanan isimler açıklanırken heyecan doruğa ulaştı.

Anket sonucunda ‘En Sevilen Kadın Sanatçı’ Gülben Ergen ve ‘En Sevilen Erkek Sanatçı’ ise Keremcem oldu. 2008 yılında bu kategorilerin kazananları Sezen Aksu ve Kenan Doğulu olmuştu.

Törene katılamayan Gülben Ergen miniklere “Bugün sizlerle birlikte olamasam da tüm kalbimle aranızdayım.Aslan Max 23 Nisan Anketi’nde “en sevilen kadın sanatçı” olarak beni seçtiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu benim için çok gurur ve mutluluk verici. Hepinizi yanaklarınızdan kocaman öpüyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nız kutlu olsun. İyi ki varsınız ve iyi ki hayatlarımızdasınız. Sizlerle çok mutlu ve gururluyuz.”notunu iletti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.