ERA ve Anahtar birleşme kararı aldı

Araştırma sektörünün kendi alanlarında iki uzmanı kuruluşu ERA ve Anahtar...

04.02.2009 - 18:01 | MediaCat

Araştırma sektörünün kendi alanlarında iki uzmanı kuruluşu ERA ve Anahtar, güçlerini birleştirme kararı aldı. Alınan bu karar sonrasında iki şirketin proje bazında uzun süredir devam eden işbirliği, Ocak ayından itibaren ERA Research & Consultancy adı ile aynı çatı altında devam etmeye başladı.
Alanlarında 15 yıllık deneyime sahip olan iki şirketin birleşmesi ile, müşterinin ihtiyacını birebir anlayan, modelleyen, süreçleri yürüten ve aksiyona yönelik öneri sunan bir yapının oluştuğu söyleyen ERA Research & Consultancy’den Elvan Oktar, ERA Research & Consultancy’in 1+1’i 3 yapma amacı ile hareket edeceğini söyledi. ERA Research & Consultancy’in yeni yapısı ile sektörde farklılık yaratacağını belirten Oktar, birleşme kararı ve birleşme sonrası oluşan yapı ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Müşterinin araştırma ihtiyacı, araştırma yönteminden bağımsızdır. Araştırma şirketleri bu ihtiyacı karşılamak üzere farklı yöntemler kullanır. Fark yaratmanın yolu ise, müşterinin ihtiyaçlarını birebir anlamaktan, modellemekten, süreçleri yürütmekten ve aksiyona yönelik öneri sunmaktan geçer. Bunun müşteriye kattığı bir çok avantaj var. Birincisi ve en önemlisi, yılların tecrübesiyle müşterinin ihtiyacını tam ve doğru bir şekilde anlayarak, bu ihtiyaca yönelik en doğru çözümleri en kısa sürede geliştirmek. İkincisi ise, geliştirilen bu modellere anlaşılabilir ve eyleme geçirilebilir öneriler sunabilmektir. Bütün bunların bir araya gelmesiyle, müşteri araştırma için ihtiyacı olmayan gereksiz veriler elde etmediği gibi bunun için zaman ve maliyete katlanmak zorunda kalmaz. Böyle bir yapının ortaya çıkardığı bir diğer fark da esnek olmayan, herkese uygun olacağı iddia edilen paket modellerdense, müşterinin ihtiyacına yönelik yaklaşımlar sunabilmektir. Biz birleşerek bu farklılıkları hayata geçiren bir yapıya ulaştık.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.