Engelleri aşma zamanı

Samsung'un yeni reklam filmi yayında.

31.07.2019 - 14:50 | Sencer Uçar

Global kampanyası “Do What You Can’t” (Yapamadığını Yap) kampanyası kapsamında Samsung, İsrail’de Leo Burnett imzalı bir reklam filmi yayınladı.

Yönetmen koltuğunda Tal Zagreba’nın oturduğu filmde inandıkları marka, engellere aldırmadan hedeflerine yürüyen ve yapılamaz olanları mümkün kılanları ekrana taşıyarak, herkese engellerini aşmaları konusunda ilham vermeyi amaçlıyor.

“Esas fikir, Samsung’un ‘Yapamadığını Yap’ sloganını alıp, kendilerini gerçekleştirme yolunda fiziksel ve psikolojik engellerle mücadele eden gerçek karakterlerin boy gösterdiği epik bir filme dönüştürmekti” diyen Tal Zagreba, “Filmde Pekin Olimpiyatlarında beşinci olan görme engelli maraton koşucusu Beza Nababa, çocuk yaştaki dans harikası Romy Barnea, özel bir şirket tarafından Ay’a gönderilen ilk uzay aracı Beresheet’e ve profesyonel motosiklet sporcusu Katya Krasner yer alıyor. Tüm bu ilham veren insanlar, önlerine çıkan engelleri cesaret, azim ve tutkuyla aşmış isimler. Başka bir deyişle, yapamadıklarını yaparak, yenilmez oluyorlar.” diyor.

KÜNYE

  • Reklamveren : Samsung İsrail
  • Reklam Ajansı: Leo Burnett İsrail
  • Yönetmen: Tal Zagreba

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.