MediaCat

En yaratıcı dergi reklamları!

Hedef kitlesine nokta atışı yapmak için dergileri tercih eden markalar son derece ‘yaratıcı’ reklamlarla karşımıza çıkıyor.

En yaratıcı dergi reklamları!

Sosyal medya, mobil, televizyon, sinema gibi mecralar reklam dünyasında ışıltılı bir görüntü sunsalar da, dergi reklamlarının prestijli duruşu hiç değişmiyor.

Hedef kitlesine nokta atışı yapmak için dergileri tercih eden markalar son derece ‘yaratıcı’ reklamlarla karşımıza çıkıyor.

İşte o reklamlardan bazıları:

Sayfadaki Peugot’a vurunca sayfanın içinden gerçek bir hava yastığı çıkıyor. Loducca isimli ajans Brazilya’da çıkan bir dergi için bu reklamlardan tam 50 bin adet yaptı.

Sınır Tanımayan Gazeteciler için yapılan bu reklamda, çeşitli devlet liderlerinin fotoğrafları var. Bu fotoğrafın ağız kısmındaki QR koda iPhon’la baktığınızda ağız konuşmaya başlıyor. Fakat bu konuşma lidere değil, bir gazeteciye ait. Gazeteci medyada sansürle ilgili görüşlerini aktarıyor.

Reklam güneş enerjinin faydalarına odaklanıyor. Derginin siyah beyaz çizimlerden oluşan sayfasını güneşe tutunca, resim renkleniyor.

 

Bu reklamda gösterilen tarifle Carlsberg şişesini sadece kağıtla açabilirsiniz!

 

Volswagen reklamında, iPhone’unuz yardımızla test sürüşüne çıkabilirsiniz.

Wonderbra sütyen reklamı okuyucuyu eğlendirme peşinde! Okuyucu sayfaları birbirine bvağlayan ip sayesinde göğüsleri büyütebiliyor.

İşte anlaması kolay ve eğlenceli bir sakız reklamı.

Bu güneş yağı reklamı, yaz gününde ihtşiyacımız olan her şeyi verdiğini iiddia ediyor: Güneş yapı ve güneşi yansıtan dergi sayfaları!

Bir üreme sağlığı kliniğinin FHM’e verdiği reklam. Reklamın yer aldığı sayfa diğerine yapışık. Sayfaları ayırdığınımzda, iç çamaşırlı bir kadınla karşılaşıyorsunuz… Ve çarpıcı bir cümleyle: "Spermlerinizi boşa harcamayın!"
Klinik sperm bağışı yapmaya çağırıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.