MediaCat

“En Güzel Tatlar, En Zorlu Lekeler” başlıyor

Finish, Circus ile birlikte hayata geçirdiği yeni entegre kampanyasında herkesi Ultimate Plus’ın gücünü test etmeye çağırıyor.

Finish‘in markalar için sürdürülebilir içerik platformları kurgulayan Circus imzalı yeni entegre kampanyası “En Güzel Tatlar, En Zorlu Lekeler” ekranlardaki yerini aldı.

Yapımcılığını Pera İletişim’in üstlendiği projede ünlü şef Arda Türkmen ile 13 bölümlük bir içerik serisi hayata geçirildi. Televizyonda haftalık frekansta yayınlanacak olan içerik serisinde Arda Şef; Tekirdağ’dan Aydın’a, İstanbul’dan Adana’ya ülkemizin farklı bölgelerindeki mutfaklara konuk olarak birbirinden lezzetli yemekler hazırlıyor. Tadım sonrasında ise Finish ile en zorlu lekelere meydan okunuyor.

Projenin duyurusu için yine Circus tarafından yaratılan filmde ünlü şef, Trabzon’da bir mutfağa konuk oluyor ve çıkacağına ihtimal verilmeyen en zorlu lekeler üzerinde Finish’in iddiası ve leke çıkarma gücü gözler önüne seriliyor.

Prodüksiyonu Mental! imzası taşıyan filmin yönetmen koltuğunda Kuntay Alpman yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.