MediaCat

En çok hangi ünlü konuşuldu?

Medya Takip Merkezi (MTM), 2011 yılının en popüler isimlerini belirledi.

En çok hangi ünlü konuşuldu?

Medya Takip Merkezi (MTM), 2011 yılının en popüler isimlerini belirledi.

Araştırmaya göre yılın en popüler ismi, Mart ayında silahlı saldırıya uğrayan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses oldu. Acun Medya yapımlarının vazgeçilmez jürisi Hülya Avşar ise ikinci sıraya yerleşti.

Geçen yıl magazin dünyasının en çok konuşulan ünlüsü olan Sezen Aksu, bu yıl listenin 5. sırasında kaldı. Listede dikkat çekici bir diğer isim ise Acun Ilıcalı oldu. Geçtiğimiz yılın “Magazin Top 10” listesinde yer almayan ünlü televizyoncu, bu yıl haberlerindeki yüksek artış ile kendine listenin üçüncü sırasında yer buldu.

Listenin sürprizi ise haber sayılarında geçtiğimiz yıla oranla yüzde 1.050 artış yaşanan Nihat Doğan’dı. Katıldığı Survivor programı ile medyanın sıkı takibinde olan ünlü türkücü, daha sonra sosyal medyadan yaptığı ilginç açıklamalarla da basının ilgisini çekmeyi başardı. Cem Yılmaz, Tarkan, Ajda Pekkan gibi isimler, yıl boyunca popülaritelerini koruyan diğer ünlüler oldular.


 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.