MediaCat

En çok ‘deprem’ konuşuldu

Hitay Yatırım Holding firmalarından DORinsight tarafından yapılan 2011 değerlendirmeleri ve 2012’den beklentiler araştırması tamamlandı.

En çok ‘deprem’ konuşuldu

Hitay Yatırım Holding firmalarından DORinsight tarafından yapılan 2011 değerlendirmeleri ve 2012’den beklentiler araştırması tamamlandı.

Araştırmada, 2011 yılının en önemli olayları, ülkenin ve kişilerin ekonomiye bakışı, sanat ve medya dünyasının ‘en’leri, 2011’de kaybettiğimiz İsimler ve 2012 beklentileri sorgulandı.

Araştırmaya online Türkiye temsili yüzde 46’sı Kadın, yüzde 54’ü Erkek, 81 ilden toplam 5.000 kişi katıldı.

Araştırmanın sahası 15-19 Aralık 2011 tarihlerinde arasında gerçekleştirildi.  15 yaş ve üzeri, tüm sosyo ekonomik sınıftan kişiler araştırmaya dahil edildi. Araştırma Online Anket tekniği ile gerçekleştirildi. Saha çalışmasında Napolyon.com veritabanından yararlanıldı.

Van depremi 2011 yılında sosyal medyada en çok konuşulan konuların başında geliyor. Erkekler ikinci sırada ‘futbolda şike’ meselesini tartışırken, anne, nişanlı veya eş olarak askere sevdiklerini yollayacak olan kadınlar için ikinci önemli gündem ‘bedelli askerlik’ oldu; bu oran erkeklerden yüzde 6 fazla. Ayşe Özyılmazel & Ali Taran evliliği daha çok kadınların gündemindeyken, Hilal Cebeci’nin Twitter’deki pozları erkekler tarafından daha fazla takip edilmiş.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.