MediaCat

En çok haber olan marka hangisi?

Türkiye’de ekonomi sayfalarında 2011’de öne çıkan markalar belli oldu…

En çok haber olan marka hangisi?

Medya Takip Ajansı Interpress’in yazılı basındaki ekonomi sayfalarını inceleyerek yaptığı araştırmada, 2011 yılında marka haberlerinde en çok THY’nın adının geçtiği belirlendi.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile derginin Interpress tarafından tek tek taranarak yapılan incelemesine göre, bir yıl içinde ekonomi sayfalarında THY toplam 19 bin 897 haberle ilk sırayı alırken, isminin geçtiği 14 bin 850 haberle Turkcell ikinci, 13 bin 078 haberle Ziraat Bankası da üçüncü oldu.

Yapılan aynı araştırmada Türk Telekom 12 bin 676 haberle dördüncü, Vakıfbank isminin geçtiği 11 bin 381 haberle beşinci sırada yer aldı. Altıncı sırada 10 bin 393 haberle Hilton yer alırken, Akbank 9 bin 825 haberle yedinci, Halkbankası da 9 bin 722 haberle sekizinci oldu. Marka haberlerinin ilk on listesinde İş Bankası çıkan 9 bin 561 haberle dokuzuncu, Ford ise 9 bin 449 haberle onuncu sırayı aldı.
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.