MediaCat

Emotion’ın yeni reklam yüzü Hande Erçel

Hande Erçel, Evyap’ın deodorant markası Emotion için kamera karşısına geçti.

Evyap’ın deodorant markası Emotion, ünlü oyuncu Hande Erçel ile işbirliğine imza attı. Markanın yeni reklam yüzü olan Erçel’in Emotion için kamera karşısına geçtiği ilk reklam filmi ekranlardaki yerini aldı.

TBWA\Istanbul imzalı filmde, alüminyum içermeyen ve gözenekleri tıkamayan Emotion ile doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunun üstesinden rahatça gelinebileceği anlatılıyor. “Zararı yok” sloganlı filmde Erçel’in günün farklı anlarında Emotion’ın sağladığı rahatlıkla anın tadını çıkardığı görülüyor.

Farklı mekân ve durumlar etrafında örülen reklam filmi için Hande Erçel, “Hayata dahil olup anın tadını çıkaranlardan biriyim; dans ediyor, spor yapıyor, setlerde uzun saatler süren çekimlerde bulunuyorum ve bu hayatımın bir parçası. Hayatımızın her anını özgürce kucaklayabilmemiz için gönül rahatlığıyla hareket etmemiz gerekiyor, burada benim tercihim Emotion. Umarım bütün kadınlar benim gibi Emotion ile terlemekten korkmadan hayatın her anını özgürce kucaklayabilirler” diyor.

Emotion x Hande Erçel işbirliği ve yeni reklam filmi hakkında konuşan Evyap Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Lideri Zeynep Kalkandelen Kırateli ise şu değerlendirmelerde bulunuyor: ‘’Reklam kampanyamız Hande’nin enerjisi, pozitifliği ve yaklaşımı ile başka bir boyut kazandı. ‘Terlemekten Korkma’ mesajının altını uzun süredir hem reklam kampanyalarımızda hem de müşterilerimize ulaştığımız diğer kanallar aracılığıyla çiziyoruz. Bu sene de ‘Zararı Yok’ diyerek mesajımızı devam ettirmek istedik. Reklam filmimizde, ürünümüzün işlevselliğinin altını çizerek, hayatın istediğin her anında özgürce var olmanın zararı olmadığını yine hayatının içerisinden yansıttığımız sahnelerle vermeyi hedefledik ve ortaya çok sevdiğimiz bir iş çıktı. Emotion, Türkiye’nin önde gelen kişisel temizlik ve hijyen şirketlerden Evyap’ın lokomotif markalarından. Bu kampanyayı düşünürken Evyap’ın yenilikçi bakış açısına uygun olmasına özen gösterdik. Sektörde lider marka olmanın sorumlulukları vardır buna bağlı olarak ayrıca beklentiler de oluşur. Biz de bu bilinç ve sorumlulukla tüketicimize yaklaşmaya özen gösteriyoruz. Bunu hem ürünümüzün içeriği hem de iş birliklerimizle göstermeye gayret ediyoruz. Ekip olarak çok heyecan duyduğumuz ve keyif aldığımız bir süreç oldu, umarız herkes beğenir.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.